Circle of trust modeshow

Volgende week zondag hebben we weer een van die leuke kindermodeshows waar natuurlijk alle ouders en kinderen weer van harte welkom zijn en waar we geld inzamelen voor onze ontwikkelingsmedewerkers die voor een tijdje terug vertrokken zijn om hun steentje aan deze moedeloze wereld bij te dragen en op dit moment wel een centje extra kunnen gebruiken. De modeshow wordt verzorgt door Circle of trust die de nieuwe collectie op de planken tevoorschijn gaat halen en ons een voorproefje gaat geven van wat er nieuw op de markt gaat komen voor jong en oud maar waar vooral aandacht zal worden besteedt aan de kleine rakkers. Tijden deze modeshow kunt u ook van verschillende hapjes en broodjes genieten tegen een zeer lage prijs waarvan de opbrengst ook voor deze jongens is bestemt.

Na afloop van de show kunt u terecht in de tent van Circle of trust kinderkleding waar u alle kleding van dichtbij kunt gaan bezichtigen en eventueel een aankoop kunt doen. Naast de kledingstukken die u tijdens de modeshow hebt kunnen bekijken zullen er ook nog vele koopjes beschikbaar zijn in de verkoop van het verleden seizoen voor degenen die daarvoor geïnteresseerd zijn. Kom gerust een kijkje nemen en geniet van deze show in het gezelschap van het blaasorkest Geldrop en ons jongerenkoor die een paar keer op zal treden voordat ze naar Wenen vertrekken, geniet van een heerlijk broodje of hapje en draag uw steentje bij. We kunnen onze jongens niet in de steek laten dus maken we er samen een gezellige dag van met kinderen en familie. Hebt u nog een idee? Neem dan contact op met ons zodat deze dag een enorm succes zal worden.